Voor ons bestuur zoeken wij een secretaris

School’s cool Delft zoekt voor haar bestuur een nieuwe secretaris. Wij zijn een mentororganisatie die leerlingen tussen 10 en 18 jaar ondersteunen. Het doel van het mentorprogramma is het zelfvertrouwen en de zelfredzaamheid van leerlingen te vergroten, zodat zij hun schoolcarrière succesvol kunnen afronden. Hiermee levert School’s cool een bijdrage aan het verkleinen van kansenongelijkheid. Mentoren bezoeken leerlingen wekelijks thuis, in hun eigen omgeving, voor periode van ongeveer één jaar.

We nodigen je van harte uit te reageren. Ken je iemand die interesse heeft in een bestuursfunctie bij School’s cool, stuur deze vacature dan door of deel het via social media. Lees hier de vacature Secretaris

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Scroll to Top