Voor ons bestuur zoeken wij een voorzitter en secretaris

School’s cool Delft zoekt voor haar bestuur een nieuwe voorzitter en secretaris. Wij zijn een mentororganisatie die leerlingen tussen 10 en 18 jaar ondersteunen. Het doel van het mentorprogramma is het zelfvertrouwen en de zelfredzaamheid van leerlingen te vergroten, zodat zij hun schoolcarrière succesvol kunnen afronden. Hiermee levert School’s cool een bijdrage aan verkleinen van kansenongelijkheid. Mentoren bezoeken leerlingen wekelijks thuis, in hun eigen omgeving, voor periode van ongeveer één jaar.

We nodigen je van harte uit te reageren. Ken je iemand die interesse heeft in een bestuursfunctie bij School’s cool, stuur deze vacatures dan door of deel ze via social media. Lees hier de vacatures: Voorzitter en Secretaris

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Scroll to Top