Mogen we jou wat vragen?

Voor het volgend schoolseizoen zijn we op zoek naar nieuwe mentoren voor onze leerlingen. Wist je dat meer dan 60 procent van onze vrijwilligers zich aanmeldt door enthousiaste verhalen van (oud) mentoren en vrienden van School’s cool? Verhalen over kansrijke leerlingen in kwetsbare situaties, die worden ondersteund bij hun schoolwerk. Verhalen over verbintenis en het verschil maken. Verhalen over de voldoening die het vrijwilligerswerk kan brengen.

Elk jaar opnieuw heeft School’s cool Delft zestig thuismentoren nodig, die zich elke week 1 tot 1,5 uur inzetten om een kind te helpen bij zijn of haar schoolcarrière. Deze mentoren brengen structuur en rust, geven overzicht, luisteren en werken aan het zelfvertrouwen van de leerling. Onder het motto ‘Door de juiste aandacht kom je verder’, helpen ze de leerlingen vaak hun schooljaar te halen en hun school te voltooien. Uit ervaring weten we dat onze relaties en (oud)mentoren de leerlingen van School’s cool een warm hart toedragen.

Daarom willen we jullie het volgende vragen: Zou je deze post willen delen? Of ken je iemand in jouw omgeving – een familielid, buurman, collega of vriendin – die mentor zou willen worden bij School’s cool Delft? Zou je hem of haar willen taggen met  een aanbeveling of vraag of zij over het mentorschap willen nadenken? Meer informatie kunnen zij vinden op www.schoolscooldelft.nl.  Aanmelden voor een gesprek of meer informatie kan via info@schoolscooldelft.nl.

Alvast heel hartelijk bedankt!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Scroll to Top